Нові можливості для малого та середнього бізнесу в Україні

В рамках проекту EU4Business 30 травня, в Одесі, відкрилося регіональне представництво Європейського банку реконструкції та розвитку. Відкриття офісу ЄБРР це величезні перспективи, які відкриваються перед південним регіоном і країною в цілому.

Нові можливості для малого та середнього бізнесу в Україні
Пан Шевкі Аджунер – Директор та Голова представництва Європейського Банку Реконструкції та Розвитку в Україні на урочистому відкритті регіонального представництва ЄБРР в м.Одеса.

Від імені Європейського банку реконструкції та розвитку, пан Шевкі Аджунер – Директор та Голова представництва Банку в Україні запросив керівництво ТОВ ТК «СІНТЕКС», на прийом з нагоди відкриття представництва. На урочистому заході виступали представникі ЄБРР, ЄС, місцевої влади, а представники бізнесу мали нагоду поспілкуватися у неформальній обстановці.

За словами пана Аджунера, одеський офіс зконцентрується на підтримці малого і середнього бізнесу. «Для цього ми будемо використовувати два шляхи: перший - це кредитування компаній, і другий - надання консультаційної допомоги, проведення тренінгів, навчання з метою підвищення компетентності і конкурентноспроможності малих і середніх підприємств».

Заступник голови представництва ЄС в Україні Томас Фреллессен закликав представників бізнесу бути активними і використовувати можливості, що надаються банком. «Зараз відносини між Україною і ЄС  розвиваються як ніколи активно. У Європейському союзі мале і середнє підприємництво - це основа економіки і головний постачальник робочих місць. Ми вважаємо, що потенціал для розвитку цього сектора економіки в Україні просто величезний і сподіваємося, що влада буде сприяти поліпшенню інвестиційного клімату », - зазначив Томас Фреллессен.                                                                               

«Експортні можливості України, з дотриманням європейських стандартів якості, стрімко зростають. Cвіжі фрукти та овочі – томати, перець, кавуни, дині під торговою маркою SUN FOODS , в сучасній упаковці, з використанням навітніх технологій та логістики вже можуть спокійно долати тисячі кілометрів щоб знайти свого покупця у Великій Британії або Швеції», інформує Олександр Гончар, нач. відділу ЗЕД компанії «СІНТЕКС» м.Херсон. «Ми вже обговорюємо з керівництвом ЄБРР можливості співпраці з метою нарощування об’ємів експорту, поглиблення способів переробки  та зберігання фруктів, ягід, овочів, впровадження новітніх та енергосберегаючих технологій на виробництві»- додав пан Гончар.

Команда SUN FOODS вітає ЄБРР Україна з ще однією перемогою та бажає наснаги і натхення в подальшій роботі в Україні.