Херсонські інновації – це як раз те, що доктор прописав!

До ТМ SUN FOODS вже виникає високий інтерес зі сторони підприємств здорового харчування, відділів біо овочів торгових мереж Швейцарії та Великобританії.

Херсонські інновації – це як раз те, що доктор прописав!

Ми вже достатньо інформували Вас про наші новітні технології та 100% натуральність продуктів TM SUN FOODS. Ще важливішим аспектом є те, що всі сушені овочі можна використовувати як дітям, так і дорослим.
Для профілактики або дієтах при цукровому діабеті, безглютеновій та безказеїновій дієтах  і обов'язково при целіакії. Це смачне доповнення для вегетаріанців та веганів.
Продукти SUN FOODS майже не містять жирів, не містять молока, глютену, низькокалорійні - ідеальні для повноцінного харчового раціону як дітей, так і дорослих. Продукти містять велику кількість клітковини і вітаміну С, при цьому містять незначну кількість  калорій, що дозволяє задовольнити високий попит на здорові смачні закуски або  для швидкого приготування їжі у звичайних чи екстремальних умовах.
До  ТМ SUN FOODS вже виникає високий інтерес зі сторони підприємств здорового харчування, відділів біо овочів торгових мереж Швейцарії та Великобританії.
Інформація для споживачів.  Херсонські інновації – це як раз те, що доктор прописав!